DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SHOWDOWN – KUTNO 2020

Drużyna w koszulkach sportowych SMP Chorzów stoi przy stole do gry w showdown. Od lewej: Sławek, Halina i Tomek.Mamy za sobą ważne zawody na poziomie ogólnopolskim. Powstał nawet zapis telewizyjny z naszej rywalizacji sportowej. Krótka relacja w materiale poniżej.
W dniach 11.10.2020 do 14.10.2020 w Hotelu „Stacja KUTNO”, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Showdown. Sędzią Głównym na tych zawodach był Pan Szymon Borkowski.
W zawodach wzięło udział sześć drużyn z całego kraju. Mistrzostwo Polski zostało utrzymane przez dotychczasowych mistrzów, czego im serdecznie gratulujemy.
Nasza drużyna także osiągnęła swój cel. Co prawda zajęliśmy dopiero 6 miejsce na sześć drużyn, ale naszym celem była jedynie prezentacja na zawodach tej rangi. Do tej pory, jako klub SMP Chorzów, nie mieliśmy bowiem szansy by wystawić drużynę, a tym razem to się udało. Nasza drużyna, podobnie jak pozostałe, składała się z dwóch mężczyzn i jednej kobiety, a klub reprezentowali: Sławomir Cywka, Halina Cabel-Lewandowska i Tomasz Doległo. Zasady zawodów pozwalały na zgłaszanie drużyn mieszanych. W ramach mistrzostw sędziowało dziesięciu sędziów.Na zdjęciu Halina podczas gry w showdown.Więcej na temat zasad dowiecie się z materiału poniżej:
„Pełnosprawni” z dnia: 24.10.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *