Szkolenia komputerowe dla Niewidomych

Na zdjęciu otwarty laptop, na ekranie widoczny Kokpit strony internetowej wlabiryncie.org.Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń komputerowych dla osób niewidomych i słabowidzących z zakresu Tyfloinformatyki i dostępności nowych technologii.
Nasza oferta jest dedykowana wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności związane z korzystaniem z komputera i urządzeń mobilnych.

Oferujemy, w zależności od potrzeb:

  • Szkolenie indywidualne w domu lub grupowe na terenie całej Polski.
  • Stacjonarnie lub online poprzez różnego rodzaju komunikatory internetowe lub jeśli dla Państwa wygodniej, przez telefon.

Nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z zakresu tyfloinformatyki, którzy wiedzą, jak przekazać wiedzę w sposób dostosowany do potrzeb osób niewidomych i słabowidzących.

Szkolimy osoby dorosłe, dzieci oraz młodzież!

Terminy uzgadniamy indywidualnie z każdym uczestnikiem.
Zakres szkolenia zawsze jest omawiany i dopasowywany do posiadanego sprzętu oraz potrzeb klienta.

Podczas szkoleń uczestnicy poznają specjalistyczne oprogramowanie i urządzenia, które umożliwią im swobodne korzystanie z komputera oraz smartfonów czy tabletów.

Nasze szkolenia są dostępne dla osób o różnym stopniu zaawansowania w zakresie obsługi komputera. Wszystkie zajęcia prowadzone są w sposób przystępny i zrozumiały, tak aby każdy uczestnik mógł skorzystać z naszej oferty.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego sprzętu, zapewniamy Ci możliwość skorzystania z naszego komputera lub smartfona podczas szkolenia. Masz do wyboru urządzenie z systemem Android lub iOS.

Szkolimy również w ramach programu „AKTYWNY SAMORZĄD”, na zlecenie Urzędów Pracy i innych organizacji.

Osoby zainteresowane przeprowadzeniem szkoleń zarówno indywidualnych jak i grupowych proszone są o kontakt na adres:
biuro@wlabiryncie.org
lub telefonicznie:
793000543

Zapraszamy do kontaktu.