Aktualności

Zapraszamy na webinar 8 “Popularne narzędzia, a samoocena dostępności cyfrowej strony www”

Plakat webinar 8 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejOd września tego roku, wszystkie treści przekazywane w internecie powinny być dostępne. Dostępność cyfrowa , to w przypadku naszych Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 8 “Popularne narzędzia, a samoocena dostępności cyfrowej strony www”

TYFLOAkademia – tutorial z obsługi Windows dla niewidomych

Mamy dobrą informację dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z udźwiękowionym komputerem ⤵
Zachęcamy sprawdzić playlistę z filmami autorstwa naszego specjalisty od nowoczesnych technologii na kanale TYFLOAkademia – Tutorial z obsługi Windows dla niewidomych
Mariusz Miszuda Czytaj dalej TYFLOAkademia – tutorial z obsługi Windows dla niewidomych

Zapraszamy na webinar 7 “Tekst alternatywny w mediach społecznościowych”

Plakat webinar 7 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejProwadzisz media społecznościowe, takie jak: Facebook czy instagram i chciałbyś powiększyć grono odbiorców? Twoje treści kierujesz do Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 7 “Tekst alternatywny w mediach społecznościowych”

Zapraszamy na webinar 6 “Dostępność cyfrowa – dokumenty w formacie PDF”

Plakat webinar 6 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejNastępna porcja wiedzy z zakresu dostępności cyfrowej. To już nasze szóste spotkanie w ramach cyklu. Tym razem nauczymy się tworzyć dostępne dokumenty w formacie Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 6 “Dostępność cyfrowa – dokumenty w formacie PDF”

Zapraszamy na webinar 5 “Zasady przygotowania dostępnych dokumentów cyfrowych”

Plakat webinar 5 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejJak przygotować dostępne dokumenty cyfrowe. Zasady i wytyczne jakimi należy się kierować i czego nie wolno przeoczyć, zapomnieć, Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 5 “Zasady przygotowania dostępnych dokumentów cyfrowych”

Zapraszamy na webinar 3 – “Alternatywa tekstowa – elementy graficzne i nie tylko”

Plakat webinar 3 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejSerdecznie zapraszamy na kolejny wykład otwarty 16.05.2020 r. (sobota) w cyklu „Dobre praktyki w dostępności cyfrowej”. Tym razem uczestnicy zapoznają się z zasadami Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 3 – “Alternatywa tekstowa – elementy graficzne i nie tylko”

Zapraszamy na webinar 2 – “Poprawne zastosowanie koloru tekstu i elementów graficznych”

Plakat webinar 2 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejJuż po raz drugi jako grupa ekspercka Edukacja dla Dostępności mamy zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie z cyklu “Dobre praktyki w dostępności cyfrowej”, tym razem wykład będzie nosił tytuł Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 2 – “Poprawne zastosowanie koloru tekstu i elementów graficznych”

Zaproszenie na cykl wykładów otwartych Dni Dostępności Cyfrowej 2020

Logotyp Edukacja dla DostępnościSerdecznie zapraszamy na cykl wykładów otwartych współorganizowanych z grupą Edukacja dla Dostępności w maju 2020 r. Wykłady odbywają się w kolejne soboty: Czytaj dalej Zaproszenie na cykl wykładów otwartych Dni Dostępności Cyfrowej 2020

TYFLOAkademia pierwsza w Polsce Akademia dla niewidomych i niedowidzących!

Mariusz siedzi przed laptopem. Na głowie ma słuchawki z mikrofonem. Na twarzy ma okulary słoneczne.Z przyjemnością donosimy, że od niedawna działa na YouTube pierwsza w Polsce TYFLOAkademia założona przez stowarzyszenie “W Labiryncie”.
Co to takiego?
TYFLOAkademia to kanał informacyjno-edukacyjny przedstawiający materiały pomocnicze Czytaj dalej TYFLOAkademia pierwsza w Polsce Akademia dla niewidomych i niedowidzących!

Zapraszamy na webinar 1 – “Wprowadzenie do standardów dostępności cyfrowej”

Plakat webinar 1 Dobre praktyki w dostępności cyfrowejGrupa EDUKACJA DLA DOSTĘPNOŚCI serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu online „Wprowadzenie do standardów w zakresie dostępności cyfrowej”. Niniejsze szkolenie będzie dostępne w formie Czytaj dalej Zapraszamy na webinar 1 – “Wprowadzenie do standardów dostępności cyfrowej”

W partnerstwie z Fundacją PZU rozpoczynamy realizację projektu “Smartfon oknem na świat”

Plakat „Smartfon oknem na świat”. 2 logotypy: u góry od lewej „W Labiryncie”. Obok Fundacja PZU.Wraz z PZU rozpoczynamy realizację projektu, który zatytułowaliśmy „SMARTFON oknem na świat”.

Stowarzyszenie “W LABIRYNCIE” ogłasza nabór uczestników na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi smartfonu.
Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU Czytaj dalej W partnerstwie z Fundacją PZU rozpoczynamy realizację projektu “Smartfon oknem na świat”