Jak dojechać do klubu stowarzyszenia W LABIRYNCIE?


Aktualny dojazd

Autobusy Katowice Piotra Skargi, stanowisko czwarte:

  • M 3 kierunek Tarnowskie Góry
  • 830 kierunek Bytom dworzec PKP
  • Te 10 kierunek Chorzów Nowa

Wysiadamy na przystanku Chorzów Stabika.

Autobusy Zabrze, stanowisko 2:

  • 6 oraz 840 kierunek Katowice Mickiewicza

Wysiadamy na przystanku Chorzów ZUS, przesiadamy się na autobus 22 i wysiadamy na przystanku Chorzów Stabika.

Autobusy Bytom, stanowisko pierwsze:

  • M 3 oraz 830 kierunek Katowice Piotra Skargi

Wysiadamy na przystanku Chorzów Nowa.

Autobus Bytom, stanowisko trzecie:

  • 92 kierunek Chorzów Rynek

Wysiadamy na przystanku Chorzów Nowa.

Tramwaj Bytom Szkoła Medyczna:

  • 10 kierunek Ruda Chebzie Pętla

Wysiadamy na przystanku Chorzów Nowa.

Tramwaj Ruda Śląska Chebzie Pętla:

  • 10 kierunek Bytom plac Szkoła Medyczna

Wejście do Klubu

Klub mieści się przy głównej ulicy Katowickiej 167, tuż przy skrzyżowaniu niedaleko pasów przejścia ulicy Katowickiej, krzyżującej się z ulicą Krzyżową.

Wchodząc do klubu z głównej ulicy Katowickiej, napotykamy niewielki stopień tuż przed drzwiami, które otwierają się do środka, przypominając te ze sklepu (należy je pchać). Klamka znajduje się po prawej stronie. Po przekroczeniu progu, ukazuje się niewielkie pomieszczenie. W centrum stoi stół przeznaczony do gry w showdown.

Na lewo, za drzwiami, umieszczone są wieszaki na kurtki. Na prawo, lekko na ukos 2 metry przed tobą natrafisz na niewielką toaletę.

Szczegółowa instrukcja dotarcia z różnych kierunków

1.Od przystanku tramwajowego „Nowa” w kierunku Bytomia: Kieruj się w kierunku jazdy tramwaju, podążając około 200 metrów, aż dojdziesz do Ulicy Krzyżowej. Skręć w lewo przechodząc przez torowisko, a następnie podążaj prosto przez około 200 metrów, mijając po lewej stronie przystanek autobusowy. Na skrzyżowaniu skręć w lewo, a po około 20 metrach po prawej stronie znajdziesz światła. Przejdź przez ulicę Katowicką, a następnie skręć w prawo. Po przejściu około 50 metrów wzdłuż budynku po lewej stronie zauważysz drzwi prowadzące do klubu.

2.Od przystanku tramwajowego „Nowa” w kierunku Katowic: Idź w przeciwną stronę do kierunku jazdy tramwaju, podążając około 20 metrów, aż dotrzesz do przejścia dla pieszych, które będzie się znajdować przed Tobą. Po przejściu przez pasy, skręć w lewo i kontynuuj prosto przez około 200 metrów, aż dotrzesz do głównej ulicy Katowickiej. Skręć w prawo, trzymając się chodnika, i podążaj nim przez kolejne 150 metrów, aż znajdziesz światła po lewej stronie. Przejdź przez ulicę Katowicką, a następnie skręć w prawo. Po przejściu około 50 metrów wzdłuż budynku po lewej stronie zauważysz drzwi prowadzące do klubu.

3.Od przystanku autobusowego „Nowa” w kierunku Katowic: Kieruj się w przeciwną stronę niż kierunek jazdy, około 200 metrów w stronę skrzyżowania idąc cały czas wzdłuż głównej ulicy Katowickiej. Podążaj prosto, omijając po prawej stronie przejście dla pieszych. Za przejściem około 50 metrów trzymając się lewej strony dotrzesz do drzwi klubu.

4. Od przystanku autobusowego „Stabika” w kierunku Bytomia: Kieruj się w przeciwną stronę do kierunku jazdy autobusu, idź około 150 metrów do skrzyżowania, a następnie skręć w prawo, przechodząc przez ulicę Katowicką. Pasy znajdują się po prawej stronie. Kiedy przejdziesz na drugą stronę, skręć w lewo na kolejne pasy i przejdź przez ulicę Krzyżową. Pasy znajdują się po lewej stronie. Następnie podążaj wzdłuż budynku, trzymając się prawej strony. Po około 50 metrach znajdziesz drzwi prowadzące do klubu.

5. Od przystanku autobusowego „Krzyżowa” w kierunku Chorzowa: Idź w przeciwną stronę do kierunku jazdy autobusu, Przejdź około 150 metrów do głównej ulicy Katowickiej. Przejdź przez światła skręcając w prawo przez ulicę Krzyżową. Pasy znajdują się po prawej stronie. Idź wzdłuż budynku po prawej stronie, a po około 50 metrach znajdziesz drzwi do klubu.

Wysiadamy na przystanku Chorzów Nowa.


Aktualizacja z dnia: 26.04.2024 r.