Drugie urodziny TYFLOAkademii już za nami!

Kwiaty koloru czerwonego i żółtego z przybraniem w wazonie stojące na stole przyozdobionym białym obrusem, wokół stoją krzesła
Bukiet urodzinowy
TYFLOAkademia powstała 6 kwietnia 2020 roku z inicjatywy Stowarzyszenia „W Labiryncie” – Mariusza Miszudy oraz Sławomira Cywki. i jest skierowana do osób z dysfunkcją wzroku, ich rodziców, nauczycieli i przyjaciół. TYFLOAkademia powstała również po to, by przełamywać stereotypy narosłe wokół środowiska niewidomych i słabowidzących.
Tort urodzinowy TYFLOAkademi ze świeczką cyfry 2, przygotowany przez Basię. W tle wazon na kwiaty i talerzyki deserowe.
Tort urodzinowy
6 kwietnia 2022 roku obchodziliśmy drugą rocznicę jej powstania. Z tej okazji gościliśmy u Basi – perfekcyjnej pani domu, która na tę okoliczność upiekła pyszny truskawkowy tort urodzinowy. Wybrzmiało gromkie „STO LAT”.Zobacz jaki pomysł miała nasza mistrzyni kuchni na udekorowanie tortu
Była to okazja do podsumowań dotychczasowej działalności, nakreślenia planów, pomysłów na przyszłość, odpowiedzi na pytania uczestników transmisji na żywo, którzy zechcieli świętować ten czas i w ten sposób spotkać się z nami.
Na zdjęciu założyciele kanału TYFLOAkademia, od lewej Mariusz Miszuda, Sławomir Cywka. Po prawej stronie siedząca na fotelu Basia. Przed nimi znajduje się mały stolik na którym stoją filiżanki z kawą, cukiernica, tort urodzinowy, prezent niespodzianka. Za głową mężczyzn balon z cyfrą dwa, jako drugą rocznicą powstania kanału.
Założyciele kanału TYFLOAkademia
Były też okazjonalne nagrody niespodzianki dla aktywnych. Gratulujemy.
Dziękujemy, że jesteście z nami i współtworzycie to miejsce, jedyne takie i niepowtarzalne w polskim Internecie.
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z nami:napisz do nas e-maila