VIII turniej Showdown nie tylko dla niewidomych

U W A G A  !!!

Turniej z cyklu „Showdown nie tylko Dla niewidomych” wraca po rocznej przerwie.

 

25 stycznia br. odbyła się ósma edycja turnieju „Showdown nie tylko dla niewidomych”. Pojawiło się na nim siedmioro zawodników – trzy  kobiety i czterech mężczyzn. Po raz pierwszy zawody były rozgrywane w siedzibie klubu SMP Chorzów należącego do naszego stowarzyszenia. W ubiegłym roku odbywał się remont siedziby i walczyliśmy o zakup czeskiego stołu, żeby między innymi i nasze turnieje odbywały się w profesjonalnych warunkach. Udało się osiągnąć oba te cele, a to dzięki innymi zbiórce internetowej, oraz organizacji koncertu charytatywnego z którego dochód przeznaczono  na ten cel.

Turniej rozegrany był metodą każdy z każdym. Mecze były bardzo zacięte, aż troje zawodników miało po tyle samo punktów (3) i musiały decydować wygrane sety z innymi zawodnikami. Faworyci tym razem nie zawiedli i zgodnie z przewidywaniami pojawili się w finale. Po zaciętym boju trzy setowym (11 6, 8 11, 10, 12) wygrał Daniel z Bydgoszczy.

Na turnieju oczywiście nie zabrakło zawodników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Monika i Krzysiek godnie reprezentowali barwy naszego klubu.

Za miesiąc zapraszamy ponownie, turnieje planujemy organizować w każdy ostatni weekend miesiąca, Na turniej może się zapisać każdy. Wystarczy swoje zgłoszenie drogą mailową wysłać na adres:
biuro@wlabiryncie.org

 

O ewentualnych zmianach dotyczących turnieju będziemy informować na bieżąco.

 

Wyniki VIII turnieju 1/2020

„Showdown  – nie tylko dla niewidomych”

Turniej rozgrywany metodą każdy z każdym.

 

L. p Imię i Nazwisko Pkt Wygranych
1 Kużmiar Daniel 7 6
2 Szymonik Angelika 6 5
3 Cywka Sławomir 5 3 i 2 sety
4 Krupa Paulina 4 3 i 1 set
5 Miszuda Mariusz 3 3
6 Inglot Monika 2 1
7 Bartosz Krzysztof 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *