I gala W LABIRYNCIE – podsumowania i wyróżnienia

Dwóch mężczyzn stojących na podwyższeniu. Jeden z nich w okularach o długich ciemnych włosach, w marynarce i koszuli z krawatem. W ręku trzyma mikrofon, obok niższy mężczyzna w grafitowej koszuli, w tle ekran multimedialny.W Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 3 grudnia 2021 w Centrum biurowo – szkoleniowym w Katowicach przy ul Moniuszki 7 odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Zarząd Stowarzyszenia „W LABIRYNCIE”, podczas której poza czasem wspólnej integracji, podsumowano działania stowarzyszenia oraz uhonorowano osoby zaangażowane w naszą działalność, pomoc przy realizacji różnych wydarzeń, projektów, pomysłów. Nagrodzono również członków stowarzyszenia – zawodników, którzy zdobyli dla naszego klubu – SMP – Sport Moją Pasją pierwsze trofea/medale.

Uhonorowano:

Panią Elżbietę Cywkę oraz Monikę Miszuda za bezinteresowną pomoc, zaangażowanie w działalność stowarzyszenia, cenne wskazówki, zawsze gorące serce i otwartą dłoń, bycie „okiem” na świat w labiryncie wielu spraw.
Pana Grzegorza Służałka honorowego Członka Stowarzyszenia W Labiryncie – Mistrza Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo. oraz Krzysztofa Marcińskiego za historyczny, pierwszy medal/statuetkę dla klubu SMP – Sport Moją Pasją. Krzysztof zdobył drugie miejsce na Mistrzostwach Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w Nordic Walking w Piekarach Śląskich.Na zdjęciu dwóch mężczyzn. w tle ekran multimedialny. Jeden z nich w turkusowej koszuli z długim rękawem. W jednej ręce trzyma mikrofon, w drugiej trzyma podłużne pudełko - upominek. Za nim na podwyższeniu stoi mężczyzna w grafitowej koszuli patrzący w jego kierunku.

Wszystkim wyróżnionym, nagrodzonym gratulujemy i życzymy sił, chęci do działania oraz wielu sukcesów sportowych oraz w życiu prywatnym i zawodowym.