Historia sukcesu – Grzegorz Służałek zdobywa złoto trzeci rok z rzędu!

Grzegorz Służałek 1 miejsce w kategorii osób niedowidzących.
Otwarte Mistrzostwa Polski w Judo Osób z Niepełnosprawnościami. Europejski Festiwal Judo – Organizator Spółdzielnia Socjalna RUCZAJ

Grzegorz, dumnie stoi na podium. Na jego szyi błyszczy zawieszony złoty medal.
Grzegorz na podium
W hali HSW w Elblągu, w dniach 27-28 maja 2023 r., miały miejsce Otwarte Mistrzostwa Polski w Judo. W tym prestiżowym turnieju wzięło udział 136 zawodników z 14 klubów reprezentujących całą Polskę. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Grzegorz zdobywa złoto, co stanowi ogromne osiągnięcie i powód do dumy dla Stowarzyszenia „W LABIRYNCIE”.
Gratulujemy Grzegorzowi za jego niesamowitą determinację, talent i ciężką pracę, które zaowocowały tym zaszczytnym zwycięstwem. Jego wytrwałość i poświęcenie są inspiracją dla nas wszystkich. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego kolegi i cieszymy się, że możemy być częścią jego sportowego sukcesu.
Grzegorz Służałek to prawdziwy przykład siły charakteru i determinacji. Jego niepełnosprawność wzrokowa nie stanowiła przeszkody na drodze do osiągnięcia mistrzostwa. Dzięki swojemu talentowi i nieustającemu wysiłkowi, Grzegorz pokazał, że granice można pokonywać i marzenia można realizować.
To osiągnięcie nie tylko przynosi radość Grzegorzowi, ale także stanowi inspirację dla innych sportowców niepełnosprawnych. Jego sukces podkreśla, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w uprawianiu sportu na najwyższym poziomie. Jest to również dowód na to, że wysiłek, determinacja i wsparcie środowiska są kluczowe w osiąganiu sukcesów.
Na zdjęciu zbliżenie złotego medalu.
Złoty medal

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Elbląg Pan
Witold Wróblewski.
projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych (PFRON).
Wsparcia udzielił także Integracyjny Klub Sportowy ATAK i Polski
Związek Judo.