Wiosenny turniej „SHOWDOWN nie tylko dla niewidomych” – komunikat organizacyjny!

Wiosna to czas odradzania się przyrody, ale także świetna okazja do włączenia się w interesujące wydarzenia. Stowarzyszenie „W LABIRYNCIE” oraz Klub Sportowy SMP CHORZÓW serdecznie zapraszają na inaugurację sezonu – Wiosenny Turniej z cyklu „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH”.

Data i Miejsce

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14, 40-064 Katowice, w dniu: 23.03.2024, o godzinie: 9:00. Zawody z cyklu „Showdown nie tylko dla niewidomych” organizowane przez Stowarzyszenie W Labiryncie są jedynymi zawodami tego typu w Polsce.

O co chodzi?

SHOWDOWN to dyscyplina, której pole gry przypomina boisko do hokeja, a sposób rozgrywki jest znany zwłaszcza z kurortów, gdzie cieszy się dużą popularnością pod nazwą cymbergaj. To nie tylko sport dla niewidomych – chcemy, aby wszyscy mieli okazję spróbować swoich sił!

Zasady i Zgłoszenia

Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Zapisy trwają do 15.03.2024, do godziny 12:00. Wystarczy wysłać e-mail na adres: biuro@wlabiryncie.org. Przypominamy, że naszym celem jest propagowanie dyscypliny również wśród osób widzących. Niech każdy poczuje dreszczyk emocji rywalizacji w świecie SHOWDOWN. Do turnieju zostanie zakwalifikowanych łącznie 20 osób.

Nagrody i Rywalizacja

Nagrodą główną jest symboliczna pluszowa piłeczka w odcieniu zieleni, stanowiąca wyjątkowy znak nadejścia wiosny. Kto zdobędzie cztery pluszowe piłeczki w 2024 roku? Mistrzostwo każdej pory roku – wiosną, latem, jesienią i zimą – to prestiżowe wyzwanie. Odpowiedzi poznamy dopiero podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród w grudniu.

Partnerzy Wydarzenia

Partnerem tego wyjątkowego wydarzenia jest firma szkoleniowa – Mariusz Miszuda, lider w dziedzinie edukacji w obszarze obsługi najnowszych technologii. Specjalizujemy się w szkoleniach indywidualnych oraz grupowych z obsługi komputera, smartfona oraz sprzętu dedykowanego osobom niewidomym czy słabowidzącym. Nasze szkolenia obejmują całą Polskę, a misją firmy jest umożliwienie każdemu zdobycia kluczowych umiejętności do efektywnego korzystania z nowoczesnych technologii.

Doświadcz Niezwykłej Atmosfery

Jeśli pragniesz doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery, dołącz do nas 23 marca 2024 roku. Przekonaj się, co potrafią najlepsi zawodnicy w tej dyscyplinie. SHOWDOWN to więcej niż sport – to spotkanie pasji, rywalizacji i integracji.
👋 Do Zobaczenia na Turnieju!
Przed zgłoszeniem udziału koniecznie zapoznaj się z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. Pobierz REGULAMIN turnieju „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH”
Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie, gotowi do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji. Do zobaczenia na Wiosennym Turnieju „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH”!