Udało nam się dostać do kolejnego etapu głosowania w VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy”!

14 lipca zakończyło się głosowanie w ramach VI edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Spośród ponad 800 zgłoszeń z całej Polski Komisja Grantowa wyłoniła 375 finalistów, którzy walczyli o granty od Tesco i Fundacji Tesco.

W każdym z mikroregionów wsparcie finansowe otrzymają aż 3 inicjatywy społeczne! Kto to będzie, dowiemy się po 29. lipca.
Zgłoszone projekty dotyczyły m.in.: edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji niepełnosprawnych i osób starszych, działań na rzecz zwierząt i środowiska naturalnego czy pielęgnowania lokalnych tradycji. Zwycięzcom zostaną przyznane granty w wysokości: 5000 zł (1. miejsce), 3000 zł (2. miejsce) i 1000 zł (3. miejsce).
Głosowanie na nasz projekt pt. „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH – integracja poprzez nowoczesną edukację i sport„ w dniu 14.07.2019 r. zostało zakończone. Czytaj więcej o programie „Decydujesz Pomagamy”
Zrób zakupy w Tesco, weź żeton i wrzuć do pojemnika opisanego naszym projektem. W ten sposób pomożesz nam zrealizować projekt, który po przez edukację i sport przyczyni się do zmiany poglądu młodych ludzi.Czytaj więcej o naszym projekcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *