Kolejny turniej już za nami – Półfinał mistrzostw Polski w Showdown 2019 r.

Pierwszy ogólnopolski turniej kwalifikacyjny w SHOWDOWN 2019 – POLSKA PÓŁNOCNA – Władysławowo odbył się w dniach: 10-13.10.2019
A drugi półfinał mistrzostw Polski w SHOWDOWN – POLSKA POŁUDNIOWA miał miejsce w ŚWIDNIKU – 17-20.10.2019.

Pomimo tego, że nie mieliśmy gdzie trenować, bo w klubie trwał remont i pomimo braku stołu i tak zdecydowaliśmy pojawić się na półfinałach mistrzostw Polski w Showdown w Świdniku.

Po rozegraniu pierwszych grup:
Gdzie Sławomir rozegrał 3 mecze z czego wygrał 1 😂 pozostałe 2 przegrał wynikiem 0:2 (grupa Sławka składała się z czterech zawodników).
Natomiast Mariusz zagrał 4 mecze z czego wygrał 2 i 2 przegrał wynikiem 1:2 i 0:2 (w grupie Mariusza było aż pięciu zawodników).
To i tak przeszliśmy Do kolejnej grupy.

W kolejnej rozgrywce w tym turnieju.
Sławek i Mariusz zagrali po 3 mecze, gdzie Sławek 1 tylko wygrał, a Mariusz wygranych miał 2 😂
Największą niespodzianką było to, że razem spotkaliśmy się w tej samej grupie i stoczyliśmy ze sobą pojedynek, który zakończył się wynikiem. Jak myślicie kto wygrał?
2:0 dla Mariusza

W Świdniku podczas półfinałów mistrzostw Polski w Showdown zagrało 18 mężczyzn i 13 kobiet.

Udało nam się wywalczyć następujące miejsca:
9. Mariusz,
12. Sławomir.

W tym roku nie mieliśmy żadnych oczekiwań, co do siebie, a mimo to było nieźle. Zwłaszcza, że poziom się wyrównuje i praktycznie świeżaków jest jak na lekarstwo. Udało nam się już pozyskać czeski stół, a co za tym idzie mamy na czym trenować i nasze szanse na lepsze wyniki wzrosną. Za rok pojedziemy na półfinały większą ekipą i postaramy się powalczyć choćby o jednego reprezentanta w turnieju finałowym w showdown w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *