Dostępna gra dla wszystkich – „Otwarcie być ze sobą”

Na zdjęciu widoczne jest uroczyste przekazanie gry o nazwie "Otwarcie być ze sobą" Prezesowi Stowarzyszenia w Labiryncie, Mariuszowi Miszudzie.
Otwarcie być ze sobą
Wciąż jako stowarzyszenie angażujemy się by zwiększać obszary dostępności. 24 lipca 2023 r. w siedzibie naszego stowarzyszenia gościliśmy projektantkę Panią Małgorzatę Pękala, która stworzyła grę terapeutyczną i rodzinną „Otwarcie być ze sobą”. Gra „Otwarcie być ze sobą” nie jest zwykłą grą, w której zdobywamy punkty i osiągamy sukces dzięki wygranej. „Otwarcie” to przede wszystkim – oprócz twórczo i ciekawie spędzonego czasu – użyteczne narzędzie, pozwalające w bezpiecznej atmosferze lepiej poznać siebie i innych. Do sukcesu w grze potrzebujemy tylko jednego: otwartości, gdyż tylko dzięki niej będziemy szczerze odpowiadać na pojawiające się w trakcie gry pytania. Dzięki owocnej współpracy gra jest również dostępna dla osób niewidomych poprzez zastosowanie w niej kodów QR, co nas bardzo cieszy. O tym jak wartościowa, ciekawa i dostępna jest ta gra mieliśmy okazję przekonać się osobiście grając w nią z Panią Małgosią. Na zakończenie spotkania na ręce Prezesa Mariusza Miszudy dla Stowarzyszenia „W LABIRYNCIE” został przekazany egzemplarz niniejszej gry w podziękowaniu za cenne rady, wskazówki i owocną współpracę.
Grę można zakupić m.in.
na stronie: dottka.pl (link otwiera się w nowym oknie)
Pani Małgorzacie i projektowi Dottka życzymy wielu ciekawych inspiracji, projektów edukacyjnych i sił do ich realizacji.
Zdjęcie przedstawia kartę do gry z kodem QR..
Karta do gry