Potrzebujesz „oka” i nie masz kogo poprosić o pomoc? Koniecznie to przeczytaj!

Mamy coś dla tych z Was, którzy znaleźli się w sytuacji, w której w codziennym życiu zaczynają wpadać w panikę.
Jak wiecie lub nie wiele osób niewidomych mimo swojej niepełnosprawności doskonale radzi sobie w codziennych czynnościach i z powodzeniem funkcjonuje bez pomocy. W stereotyp osoby niepełnosprawnej wpisując się jedynie z rzadka bądź wcale.
Bywają jednak momenty, kiedy oczy (te widzące) stają się absolutnie i niezaprzeczalnie niezbędne, a w naszym życiu pojawia się problem, który jest dla nas NIEROZWIĄZYWALNY i potrzebujemy pomocy. Problem pojawia się, kiedy w najbliższej okolicy nie ma NIKOGO, kto może choć na moment zostać naszym „okiem” i co wtedy?
Wtedy z pomocą przychodzi nam technika i aplikacja na smartfona – BE MY EYES – za pomocą której osoba widząca pomoże nam rozwiązać nasz problem. Udzielając nam potrzebnych informacji
Jak to działa? W aplikacji BE MY EYES rejestrują się osoby widzące, do których my (anonimowo, po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie) dzwonimy prosząc o udzielenie pomocy. Słowem zyskujemy wirtualnego wolontariusza. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z prezentacją zasady działania aplikacji BE MY EYES, A program można pobrać z poniższego linku.
Pobierz Be My eyes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *