Polska Liga Showdown

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz pierwszy załoga SMP będzie miała możliwość i zaszczyt reprezentować samom siebie na II turnieju – Polska Liga „Showdown nie tylko dla Mistrzów”. Nasz klub Będzie reprezentował Sławomir Cywka.
W Stowarzyszeniu W Labiryncie trwają prace nad zmianą statutu, żebyśmy mogli przystąpić do stowarzyszenia Cross i Występować nie tylko na lidze Showdown, ale również w innych zawodach w kraju i za granicą. Udało nam się pozyskać lokal w Chorzowie przy ul. Katowickiej 167, co pozwoli nam uruchomić również inne sekcje sportowe. W tej chwili trwa tam remont, który jest wykonywany z własnych środków zawodników. Jeżeli ktoś by chciał nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu to po niżej podajemy nr konta, na które można dokonywać dobrowolnych datków na remont.
Stowarzyszenie W Labiryncie
87 2030 0045 1170 0000 0540 7460
nazwa:
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
tytułem: Darowizna na remont.
Na razie udało nam się zrobić instalację elektryczną, i zakupić armaturę łazienkową. Trzeba jeszcze doprowadzić ściany do porządku i zrobić podwieszany sufit. Koszt remontu szacujemy na około 3 tys. Zł. O dalszych postępach będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *