„Nowoczesne technologie szansą na niezależność” – Startujemy z naszym nowym projektem!

Na zdjęciu widoczne są dwie dłonie, które piszą na klawiaturze laptopa.
Klawiatura laptopa
Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że w lipcu rozpoczynamy rekrutacje na szkolenie komputerowe. Projekt o nazwie „Nowoczesne technologie szansą na niezależność” jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ramach szkoleń uczestnicy będą mieć możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi komputera, poznać najnowsze programy i narzędzia, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie oraz otworzą nowe perspektywy zawodowe.
Projekt „Nowoczesne technologie szansą na niezależność” obejmuje trzy edycje szkoleń, z których każda składa się z dwóch tygodniowych zjazdów. Każdy cykl będzie obejmował udział dziesięciu osób niepełnosprawnych. Projekt skierowany jest do osób niewidomych i słabowidzących z całej Polski.
Termin szkoleń planowany jest od września 2023 r. do marca 2024 r. Dokładne daty zostaną podane w lipcu, kiedy rozpocznie się również rekrutacja na szkolenie z obsługi komputera. Zachęcamy wszystkie osoby niewidome i słabowidzące zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy publikować aktualne informacje odnośnie terminów i zasad rekrutacji.
Szkolenia odbędą się w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich START, który mieści się pod adresem ul. Olimpijska 1, 43-460 WISŁA.
W przypabdku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Prezesem Stowarzyszenia „W LABIRYNCIE”, Mariuszem Miszudą, pod numerem telefonu 793000543. 📞📧