Letni turniej „SHOWDOWN nie tylko dla niewidomych” – komunikat organizacyjny!

Lato rozgościło się na dobre, a wraz z nim nadchodzi czas na sportowe wyzwania. Stowarzyszenie „W LABIRYNCIE” oraz Klub Sportowy SMP CHORZÓW serdecznie zapraszają na kolejny w tym roku turniej z cyklu „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH”.

Data i Miejsce

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 14, 40-064 Katowice, w dniu: 15.06.2024, o godzinie: 9:00. Zawody z cyklu „Showdown nie tylko dla niewidomych” organizowane przez Stowarzyszenie W Labiryncie są jedynymi zawodami tego typu w Polsce.

SHOWDOWN, co to takiego?

SHOWDOWN to dyscyplina, której pole gry przypomina boisko do hokeja, a sposób rozgrywki jest znany zwłaszcza z kurortów, gdzie cieszy się dużą popularnością pod nazwą cymbergaj. To nie tylko sport dla niewidomych – chcemy, aby wszyscy mieli okazję spróbować swoich sił!

Zasady i Zgłoszenia

Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Zapisy trwają do 7.06.2024, do godziny 12:00.
Zgłoszenia należy dokonać poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:
Formularz zgłoszeniowy na turniej SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH (link otwiera się w nowym oknie)
Przypominamy, że naszym celem jest propagowanie dyscypliny również wśród osób widzących. Niech każdy poczuje dreszczyk emocji rywalizacji w świecie SHOWDOWN. Do turnieju zostanie zakwalifikowanych łącznie 20 osób.

Nagrody i Rywalizacja

Nagrodą główną jest symboliczna pluszowa piłeczka w kolorze żółtym, stanowiąca wyjątkowy znak nadejścia gorącego lata.

Jeśli pragniesz doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery, dołącz do nas 15 czerwca 2024 roku. Przekonaj się, co potrafią najlepsi zawodnicy w tej dyscyplinie. SHOWDOWN to więcej niż sport – to spotkanie pasji, rywalizacji i integracji.
👋 Do Zobaczenia na Turnieju!
Przed zgłoszeniem udziału koniecznie zapoznaj się z regulaminem dostępnym na naszej stronie internetowej. Pobierz REGULAMIN turnieju „SHOWDOWN NIE TYLKO DLA NIEWIDOMYCH”
Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie, gotowi do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji!