Ostatni w tym roku XIII turniej z cyklu „SHOWDOWN nie tylko dla niewidomych”

W sobotę, 10 grudnia 2022 r. w siedzibie klubu SMP Chorzów odbył się już ostatni XIII turniej z cyklu „Showdown Nie tylko Dla Niewidomych”. Na turniej pojawiło się, aż 8 zawodników w tym czwórka graczy ogranych w bojach na innych turniejach, W tym Daniel, który zawsze jest w czołówce naszego turnieju. Sławek, Witek i Niespodzianka sezonu Klaudia, Która wygrała Prestiżowy memoriał w Lublinie. szkoda było robić grupy, więc zdecydowaliśmy, że będziemy grać metodą każdy z każdym. Turniej już zaczęliśmy w czwartek. Udało się rozegrać 3 mecze. Sławek wygrał z Ilonom i Markiem, A marek Po zaciętym boju ograł i co za tym idzie zrewanżował się za poprzedni turniej Ilonie 2 – 1. Pozostałe mecze rozegrane były w sobotę. Na uwagę tutaj zasługują mecze Witka z Klaudią i Danielem – urwał im po secie, oraz Patrycji z Mateuszem po zaciętym boju 2 – 0 dla Patrycji, a także Mateusza z Markiem. Mateusz urwał seta markowi. Jeszcze można tu wspomnieć o meczu Sławek kontra Witek w ich meczach zawsze są fajerwerki i tym razem też tak było. Dość powiedzieć, że w 3 secie było 8 – 8. Po długiej wymianie witek zdobył bramkę no i jak to bywa „sławek Musi, Witek może” gra nerwów Witek strzela i po meczu.
Gratulujemy wyników wszystkim zawodnikom i informujemy, że od przyszłego roku turniej Z cyklu „Showdown Nie tylko Dla Niewidomych” będzie się odbywał w odstępie czasowym Wiosna, lato, jesień, Zima, a nie jak to było do tej pory co miesiąc.