WhatsApp Messenger – komunikator

WhatsApp firmy Meta to BEZPŁATNA aplikacja do komunikacji i połączeń wideo. Używa jej ponad 2 miliardy osób w ponad 180 krajach. Aplikacja WhatsApp jest prosta w obsłudze, niezawodna i prywatna, więc możesz z łatwością utrzymywać kontakt ze znajomymi i rodziną. WhatsApp działa bez opłat subskrypcyjnych* na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych nawet przy niskiej szybkości połączenia.

Prywatna komunikacja z całym światem

Twoje osobiste wiadomości i połączenia ze znajomymi i rodziną są w pełni zaszyfrowane. Nikt niebiorący udziału w czatach, nawet WhatsApp, nie może ich odczytać ani odsłuchać.

Proste i bezpieczne połączenia od zaraz

Wystarczy numer telefonu, nie potrzebujesz nazwy użytkownika ani logowania. Możesz szybko sprawdzić swoje kontakty korzystające z WhatsApp i rozpocząć wymianę wiadomości.

Wysokiej jakości połączenia głosowe i wideo

Możesz zorganizować bezpieczne, bezpłatne połączenie wideo i głosowe nawet z 8 osobami*. Połączenia są dostępne na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem operatora internetowego telefonu, nawet przy niskiej szybkości połączeń.

Czaty grupowe pozwalają pozostać na bieżąco

Nie trać kontaktu ze znajomymi i rodziną. W pełni zaszyfrowane czaty grupowe umożliwiają udostępnianie wiadomości, zdjęć, filmów i dokumentów między urządzeniami mobilnymi i komputerami stacjonarnymi.

Połączenia w czasie rzeczywistym

Udostępnij lokalizację tylko osobom biorącym udział w czacie indywidualnym lub grupowym. Możesz przerwać udostępnianie w dowolnym momencie. Możesz też nagrać wiadomość głosową, aby szybko przekazać informacje.

Udostępniaj codzienne chwile dzięki statusowi

Funkcja statusu pozwala na udostępnianie tekstu, zdjęć, wideo i GIF-ów, które znikają po 24 godzinach. Swoje posty dotyczące statusu możesz udostępniać wszystkim kontaktom lub tylko tym wybranym.

Mogą obowiązywać opłaty za przesyłanie danych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym.
Pobierz aplikacje WhatsApp Messenger z App Store.
Pobierz aplikacje WhatsApp Messenger z Google Play.

Udostępnij