InPost Mobile – Odbieraj i nadawaj szybciej!

Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym nadawanie i odbieranie przez Paczkomat jest proste jak nigdy!

Wysyłasz bez etykiety
Swoją paczkę nadasz wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety, 24/7 i poprzez dowolny Paczkomat. Wystarczy jednym kliknięciem otworzyć skrytkę zdalnie, zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania na ekranie urządzenia Paczkomat i gotowe!

Otwierasz skrytkę zdalnie
Jedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu urządzenia Paczkomat. Kliknij w przycisk „Otwórz skrytkę zdalnie”, a Twoja skrytka otworzy się sama!

Przedłużasz czas odbioru przesyłki
Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki przez Paczkomat o 24 h. Usługa przedłużenia czasu odbioru jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w apce pojawi się przycisk „Przedłuż”. Należy w niego kliknąć, zapłacić i… gotowe!

Zwracasz paczki szybko i wygodnie
Męczące zwroty zakupów online? Nie z nami! Każdy użytkownik InPost Mobile może w wygodny sposób zwrócić przesyłkę do sklepów partnerskich! Nie trzeba drukować etykiety, wystarczy wypełnić dane zwrotu i nadać przesyłkę przez Paczkomat.

Bez problemu przekierujesz paczkę kurierską
Nie będzie Cię w domu, a spodziewasz się kuriera InPost? Teraz w apce możesz wygodnie przekierować paczkę kurierską. Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna! Paczkomat, PaczkoPunkt lub przekierowanie do sąsiada. Wystarczy, że klikniesz „Przekieruj” przy wybranej przesyłce, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy.

Umieszczasz przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu
Strefa Ułatwionego Dostępu to rozwiązanie, które umożliwia dostawę paczek do niżej położonych skrytek w urządzeniu Paczkomat. Funkcjonalność jest skierowana do osób niewysokich oraz osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz, aby paczka została umieszczona w Strefie, w szczegółach przesyłki przy pytaniu „Czy umieścić przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu?” wybierz przycisk „Aktywuj”.

Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne w apce od razu po zalogowaniu się.

Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka to opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki urządzenia Paczkomatu. Paczki, które znalazły się w Multiskrytce, są w aplikacji zebrane w jeden komunikat i wyróżnione kolorem niebieskim.

Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością wyszukasz każdy Paczkomat i PaczkoPunkt. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost.

Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy , gdy Paczkomat będzie w pobliżu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i gotowe!

Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie paczki, na które czekasz. Co więcej, dzięki powiadomieniom jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.

Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.
Pobierz InPost Mobile z App Store.
Pobierz InPost Mobile z Google Play.

Udostępnij