Envision – skaner OCR

Envision to najszybsza, najbardziej niezawodna i wielokrotnie nagradzana aplikacja OCR, która przemawia do świata wizualnego, pomagając niewidomym i niedowidzącym użytkownikom prowadzić bardziej niezależne życie.
Dzięki Envision użytkownicy niewidomi mogą robić zakupy w supermarketach, korzystać z transportu publicznego, czytać karty menu w restauracjach, rozpoznawać znajomych, znajdować swoje rzeczy i wiele więcej, wszystko na własną rękę.
Envision jest opracowywany dla społeczności niedowidzących i wspólnie z nimi. Aplikacja jest prosta, wykonuje zadania i zapewnia najlepszą pomoc dla użytkowników niewidomych i niedowidzących.
Wystarczy użyć aparatu w telefonie, aby zeskanować dowolny fragment tekstu, otoczenie, przedmioty, ludzi lub produkty, a wszystko zostanie odczytane dzięki inteligentnej sztucznej inteligencji (AI) i optycznemu rozpoznawaniu znaków (OCR) Envision.
Program może przetwarzać obraz i wyodrębnić dane, których poszukuje użytkownik. Potrafi czytać teksty z dowolnej powierzchni dokładnie i szybko. Automatycznie wykrywa język tekstu i odczytuje go w odpowiednim dialekcie. Ten tekst można następnie eksplorować za pomocą czytnika ekranu, a także eksportować.
Pobierz Envision z App Store.Pobierz Envision z Google Play.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *