Zuzanka – Skaner dat ważności

Zuzanka to pierwszy na świecie skaner dat ważności. Apka ułatwia zlokalizowanie dat ważności na produktach spożywczych, zamienia je na format tekstowy i umożliwia eksport do innych aplikacji. Zuzanka powstała, aby wesprzeć osoby niewidome i słabowidzące, lecz przyda się każdemu, kto chce trzymać porządek w swojej kuchni.

Masz trudności z odnalezieniem daty ważności na opakowaniu? Nie widzisz drobnej czcionki, którą jest napisana data? Chcesz sprawdzić, czy produkt z twojej lodówki nadaje się jeszcze do spożycia? Aplikacja Zuzanka jest dla ciebie!

* Odnajduj bez problemu datę ważności na opakowaniu. Pomogą ci w tym dźwięki naprowadzające, które będzie generować twoje urządzenie. Jeśli zeskanowana data wskazuje, że produkt jest przeterminowany, aplikacja dodatkowo cię o tym poinformuje.

* Zastanawiasz się, gdzie szukać dat ważności? Zajrzyj do specjalnej sekcji, w której dzielimy się naszym doświadczeniem zdobytym dzięki zrobieniu kilkunastu tysięcy zdjęć dat ważności.

* Masz wątpliwości, czy apka dobrze rozpoznała datę? Nie ma problemu. Podziel się zdjęciem ze znajomym. Możesz także powiększyć i obracać zeskanowane zdjęcie daty ważności.

* Udostępnij rozpoznaną datę m.in. do aplikacji Notatki czy Kalendarz.

* Włącz tryb kontrastowy oraz czytaj datę ważności głosem syntetycznym. Możesz także powiększyć rozpoznaną datę, by była ona łatwiej widoczna. Wszystkie przyciski i czcionki spełniają wymogi kontrastu. Możesz je dostosować do własnych potrzeb.

* Aplikacja jest w pełni kompatybilna z funkcją VoiceOver.

* Korzystaj z haptycznej sygnalizacji, by bez konieczności słuchania dźwięków dowiedzieć się, że skaner rozpoczął pracę lub wykrył datę.

Zuzanka to realizacja potrzeby zgłoszonej przez osobę niewidomą, z którą pracujemy w zespole. Wypuszczenie apki poprzedzone było testami z użytkownikami niewidomymi i słabowidzącymi.

Chcesz zgłosić problem w funkcjonowaniu apki? Masz pomysły, jak ją usprawnić? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@zatoichi.pl.

Możesz korzystać z aplikacji za darmo. Aby skanować daty ważności, aplikacja oferuje bezpłatny 2-tygodniowy okres próbny, bezpłatne jedno skanowanie raz dziennie, bezpłatny jednodniowy dostęp raz w miesiącu przez pierwsze kilka miesięcy.

Aplikacja oferuje również zakupy w aplikacji, które zapewniają nieograniczony dostęp do funkcji skanowania dat ważności.
Możesz kupić dożywotni zakup i zapłacić tylko raz lub możesz kupić automatycznie odnawialne subskrypcje.

Warunki automatycznie odnawialnej subskrypcji:

Płatność zostanie pobrana z konta iTunes po potwierdzeniu zakupu subskrypcji lub po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego subskrypcji, jeśli taki istnieje.
Automatycznie odnawialne subskrypcje będą odnawiane automatycznie, chyba że zostaną anulowane co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu.
Konto zostanie obciążone za odnowienie w ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu i określi koszt odnowienia.
Subskrypcjami może zarządzać użytkownik, a automatyczne odnawianie można wyłączyć, przechodząc do Ustawień konta użytkownika po zakupie.
Niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego, jeśli jest oferowana, przepada, gdy użytkownik wykupi subskrypcję tej publikacji, jeśli ma to zastosowanie.
Pobierz aplikacje Zuzanka z App Store.

Udostępnij