Orange Telefon – Identyfikacja i blokowanie niechcianych połączeń

Aplikacja Orange Telefon umożliwia identyfikowanie i blokowanie spamowych połączeń przed ich odebraniem. Pozwala ona również identyfikować nieznane numery, uzyskiwać informacje o koszcie połączenia w przypadku numerów premium i nie tylko. Aplikacja jest bezpłatna i nie są w niej wyświetlane reklamy.

• Identyfikacja i blokowanie niechcianych połączeń
Już nie musisz się zastanawiać, czy odebrać połączenie z nieznanego numeru! Aplikacja Orange Telefon skutecznie Cię chroni, pozwalając identyfikować złośliwe i telemarketingowe połączenia przed ich odebraniem.
Możesz także wybrać opcję automatycznego blokowania numerów zidentyfikowanych przez naszą sieć jako spamowe, aby nie docierały już na Twój telefon, naruszając Twój spokój!
Aktywuj identyfikację połączeń spamowych w ustawieniach telefonu, wybierając kolejno Ustawienia / Telefon / Blokowanie połączeń i identyfikacja.

• Wspólna walka ze spamem
Możesz samodzielnie zgłaszać spamowe numery i blokować je, aby Cię nie nękano. Zgłoszenie zostanie udostępnione społeczności, co umożliwi skuteczną walkę z oszustami i nieuczciwymi akwizytorami.

W 2020 roku aplikacja pozwoliła na identyfikację ponad 50 000 000 połączeń złośliwych i telemarketingowych.

• Identyfikuj nieznane numery
Przegapiłeś połączenie od nieznanego numeru? Dowiedz się kto dzwonił ze swojego rejestru połączeń lub wyszukaj dowolny numer telefonu, aby sprawdzić do kogo należy.

• Zdobądź więcej informacji na temat swoich kontaktów
Wyszukuj numery biznesowe i dodawaj je do swojej książki telefonicznej wraz z dokładnymi nazwami i wzbogaconymi informacjami.

• Sprawdź koszt połączeń z numerami premium
Unikaj przykrych niespodzianek i sprawdź koszt rozmów z numerami premium, zanim jeszcze nawiążesz połączenie.
Pobierz aplikacje Orange Telefon z App Store.
Pobierz aplikacje Orange Telefon z Google Play.

Udostępnij