MyTherapy – Przypomnienie o lekach

MyTherapy to bezpłatna aplikacja, która przypomina o zażywaniu leków i ułatwia kontrolowanie stanu zdrowia. Oferuje śledzenie historii zażywanych leków, obserwację zmian nastroju i prowadzenie dziennika zdrowia, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zobaczyć postęp swojego leczenia.

Teraz możesz w łatwy sposób kontrolować przyjmowane leki oraz śledzić swoje pomiary i symptomy. Wszystko w jednym miejscu!

Najważniejsze funkcje

– NOWOŚĆ: widżet MyTherapy na ekranie głównym
– Kontrola miejsc wstrzyknięcia zastrzyków
– Przypomnienia o lekach, pomiarach i aktywnościach
– Tworzenie listy zażytych leków wraz z informacją o dawkowaniu
– Przypomnienia dostosowane do różnych schematów leczenia
– Zapisywanie leków, pomiarów i aktywności w formie dziennika zdrowia
– Kontrola objawów i samopoczucia
– Przypomnienia o konieczności zamówienia nowej recepty
– Możliwość wydrukowania miesięcznego raportu dotyczącego zdrowia
– Spersonalizowane wskazówki dotyczące leczenia
– Szeroka gama pomiarów dla różnego typu schorzeń (cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, depresja, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane), np. waga, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi
– Bezpieczeństwo, ochrona danych i brak reklam

Pamiętanie o lekach stało się proste

Regularne przyjmowanie leków może być trudne, bez względu na to, czy robisz to raz dziennie czy częściej. MyTherapy Ci w tym pomoże!

Aplikacja wspiera przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, aplikowanie zastrzyków insuliny i wiele innych. Łatwo dostosować ją do swoich potrzeb.

MyTherapy pomaga nie tylko przyjmować leki na czas, ale także prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Pozwala kontrolować poziom cukru we krwi, tętno spoczynkowe oraz wiele innych – do wyboru jest ponad 20 różnych pomiarów.

Zapisywanie objawów i nastroju umożliwia kontrolę samopoczucia, co ułatwia śledzenie postępów w leczeniu. Wszystkie te informacje mogą być zawarte w obszernym raporcie dotyczącym zdrowia, wysyłanym w formacie PDF na adres e-mail. Dzięki niemu łatwiej będzie Ci omówić stan zdrowia z lekarzem lub farmaceutą.

MyTherapy to aplikacja intuicyjna, prosta w użyciu i dostępna dla każdego. Bez żadnych reklam.

Dostępność dla każdego

– Technologia asystująca: aplikacja jest zintegrowana z czytnikiem ekranu VoiceOver
– Dynamiczny tekst: interfejs MyTherapy dostosowuje się do ustawień rozmiaru tekstu na urządzeniu
– Kontrast kolorów: każdy aspekt interfejsu aplikacji jest zgodny ze standardem WCAG i funkcjonalny dla osób, które mają trudności z rozróżnianiem kolorów
– Tekst alternatywny: wszystkie obrazki w aplikacji posiadają tekst alternatywny, który może być odczytany przez czytnik ekranu

Udowodnione naukowo

Nasze przekonanie, że MyTherapy może wspierać pacjentów w przyjmowaniu leków, jest potwierdzone naukowo. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Medyczny Charité w Berlinie potwierdza większe przestrzeganie zaleceń lekarza i zwiększoną aktywność fizyczną wśród pacjentów z zaburzeniami metabolizmu lipidów.

To wzmacnia naszą motywację do wspierania wszystkich osób przyjmujących leki.
Pobierz aplikacje MyTherapy z App Store.
Pobierz aplikacje MyTherapy z Google Play.

Udostępnij