Moovit – komunikacja miejska

Aplikacja Moovit łączy w sobie mobilność miejską i przejazdy transportem zbiorowym!
🛴Transport stanowi integralną część życia w mieście. Niezależnie od tego czy jedziesz pociągiem, metrem, autobusem, tramwajem, płyniesz promem, korzystasz z miejskich hulajnóg, rowerów, wspólnych przejazdów np. Uber – w każdym wypadku dostęp do najlepszych informacji o miejskiej mobilności jest nieodzowny.
Dołącz do Moovit! Moovit poprowadzi Cię z punktu A do punktu B w najprostszy i najlepszy sposób. Miej łatwy dostęp do rozkładów jazdy pociągów i autobusów, map czy czasów przyjazdu pojazdów w czasie rzeczywistym, aby mieć pewność co do bezbłędności zaplanowanej trasy. Wyświetlaj ważne komunikaty o zmianach w funkcjonowaniu czy zakłóceniach w przebiegu ulubionych linii.
To właśnie z tych powodów Moovit został wybrany najlepszą lokalną aplikacją roku 2016 w Google Play!
🔔 Wskazówki na żywo. Otrzymuj dokładne wskazówki dojazdu, które w czasie rzeczywistym poprowadzą Cię w trakcie przejazdu: będziesz wiedzieć, ile czasu zajmie Ci dojście do przystanku, ile będziesz czekać na przystanku, zobaczysz czas przyjazdu pojazdu swojej linii oraz liczbę przystanków do tego docelowego.
✔️ Przyjazdy w czasie rzeczywistym. Wyświetlaj godzinę przyjazdu pojazdu, która pochodzi bezpośrednio z urządzeń GPS autobusów czy pociągów. Nie marnuj czasu próbując odgadnąć czas przyjazdu pojazdu.
⌚ Aktualne komunikaty o stanie usług. Dowiaduj się zawczasu o utrudnieniach na drodze, dzięki komunikatom o nagłych czy niezapowiedzianych utrudnieniach, opóźnieniach, korkach czy objazdach. Weźmiesz to pod uwagę przy planowaniu swojej trasy przejazdu.
🚩Ulubione linie, stacje, przystanki i miejsca. Miej łatwy dostęp do linii, stacji i miejsc, z których często korzystasz. Dodatkowo otrzymuj informacje w czasie rzeczywistym o zmianach w swoich ulubionych liniach, jeśli coś wpłynie na czas przyjazdu autobusu lub pociągu!
🚴 Trasy rowerowe. Jeśli jeździsz na rowerze (swoim lub miejskim), możemy zaplanować trasę, która weźmie pod uwagę częściowy przejazd pociągiem lub autobusem. Moovit pomoże Ci zaplanować trasę zgodną z Twoimi potrzebami komunikacyjnymi. System dostępności rowerów miejskich jest aktualizowany na bieżąco. Trasy rowerowe są dostępne tylko w obsługiwanych obszarach.
🗺️ Widok map. Wyświetl wszystkie przystanki, trasy i linie na mapie metra czy linii autobusów. Dodatkowo, mapy są dostępne w wersji PDF na wypadek chęci skorzystania poza siecią.
Pobierz Moovit z App Store.
Pobierz Moovit z Google Play.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *