Duolingo – aplikacja do nauki języków

Naucz się nowego języka dzięki najczęściej pobieranej aplikacji edukacyjnej na świecie! Duolingo to zabawna, bezpłatna aplikacja do nauki języków poprzez szybkie, krótkie lekcje. Ćwicz mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie, aby budować swoje słownictwo i umiejętności gramatyczne.

Zaprojektowany przez ekspertów językowych i uwielbiany przez setki milionów uczniów na całym świecie, Duolingo pomaga przygotować się do prawdziwych rozmów w języku hiszpańskim, francuskim, chińskim, włoskim, niemieckim, angielskim i innych.
Niezależnie od tego, czy uczysz się języka podróżniczego, szkolnego, zawodowego, pokochasz naukę z Duolingo.

Dlaczego Duolingo?
• Duolingo jest zabawne i skuteczne. Lekcje podobne do gier, a zabawne postacie pomagają budować solidne umiejętności mówienia, czytania, słuchania i pisania.
• Duolingo działa. Zaprojektowany przez ekspertów językowych, Duolingo ma metodologię nauczania opartą na nauce, która wspiera długoterminowe zapamiętywanie języka.
• Śledź swoje postępy. Pracuj nad swoimi celami nauki języka dzięki zabawnym nagrodom i osiągnięciom, gdy sprawisz, że ćwiczenie stanie się codziennym nawykiem!
• Dołącz do 300+ milionów uczniów. Zachowaj motywację dzięki konkurencyjnym tabelom wyników, ucząc się razem z naszą globalną społecznością.
• Każdy kurs językowy jest bezpłatny. Ucz się hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, portugalskiego, tureckiego, holenderskiego, irlandzkiego, duńskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, esperanto, polskiego, greckiego, węgierskiego, norweskiego, hebrajskiego, walijskiego, arabskiego, łacińskiego, hawajskiego, szkockiego gaelickiego, wietnamskiego, koreańskiego, japońskiego, angielskiego, a nawet wysokiego valyriańskiego!
Co świat mówi o Duolingo:
„Zdecydowanie najlepsza aplikacja do nauki języków.” – The Wall Street Journal
„Ta bezpłatna aplikacja i strona internetowa jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języków, jakie wypróbowałem… Lekcje przychodzą w formie krótkich wyzwań – mówienia, tłumaczenia, odpowiadania na pytania wielokrotnego wyboru – które sprawiają, że wracam po więcej. „-The New York Times
„Duolingo może skrywać sekret przyszłości edukacji.” – TIME Magazine
„… Duolingo jest wesołe, beztroskie i zabawne.
Pobierz aplikacje Duolingo z App Store.
Pobierz aplikacje Duolingo z Google Play.

Udostępnij