Biedronka – zakupy spożywcze

Z aplikacją Biedronka zakupy spożywcze staną się jeszcze łatwiejsze, a korzystanie z promocji szybsze. Zobacz, co zyskujesz.

Wirtualna karta programu Moja Biedronka.

Z wirtualną kartą Moja Biedronka, promocje już Ci nie uciekną! Zeskanuj ją przy kasie, aktywuj rabaty i oszczędzaj jeszcze więcej!

Gazetki wypełnione promocjami

Lubisz być na bieżąco? Z aplikacją Biedronka, aktualne oferty przejrzysz szybko i wygodnie. W gazetkach Biedronki szybko sprawdzisz czy produkty spożywcze, których szukasz są właśnie w promocji.

Oferty dopasowane do Ciebie

Nie masz czasu na przeglądanie całej gazetki promocyjnej? Nie szkodzi! Z Biedronką zawsze zyskujesz, także czas. Aplikacja pamięta Twoje wcześniejsze zakupy spożywcze i na podstawie tych preferencji przygotowuje atrakcyjne propozycje.

Shakeomat

Aplikacja Biedronka wstrząśnie Twoim smartfonem, i to dosłownie! Shakeomat wyrzuci super promocje z kartą Moja Biedronka i specjalne zniżki. Po prostu potrząśnij smartfonem, a spersonalizowana oferta dnia wpadnie w Twoje ręce!

Skanuj ceny, sprawdzaj dostępność produktów

Z nową aplikacją Biedronki błyskawicznie sprawdzisz, ile kosztuje towar, który trzymasz w ręku. Zeskanuj smartfonem kod kreskowy produktu i gotowe! Tak, to takie proste!

Wybierz swój sklep Biedronka

Dzięki funkcji „Mój sklep” wybierzesz Biedronkę, w której najczęściej robisz zakupy. Sprawdzisz, czy interesujący Cię produkt jest w niej dostępny i w jakich godzinach czynny jest sklep.

Szybkie płatności BLIK bez kodu

Z aplikacją Biedronki płacisz za zakupy BLIK-iem bez konieczności wpisywania kodu. Przykładasz smartfon do terminala, akceptujesz płatność w swoim banku i zapłacone!

Historia Twoich zakupów
Dobrze mieć wszystko pod kontrolą, więc nasza aplikacja na telefon zapisuje historię Twoich wydatków z kartą Moja Biedronka. W każdej chwili możesz podejrzeć, co kupiłeś oraz ile udało się zaoszczędzić.
Pobierz aplikacje Biedronka z App Store.
Pobierz aplikacje Biedronka z Google Play.

Udostępnij